Bank Żywności w Suwałkach


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bankizywnosci/public_html/suwalki.bankizywnosci.pl/connect.inc on line 2

2014-09-01

Banki żywności otrzymały rekomendację Ministra Pracy i Polityki Społecznej!

Banki Żywności zrzeszone w Federacji Polskich Banków Żywności otrzymały rekomendację Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w zakresie organizowania pomocy żywnościowej dla najuboższej ludności Polski.

W pismie rekomendującym współpracę z nami czytamy: „10-letnie do??wiadczenie w realizacji programu PEAD i dystrybucji kilkudziesięciu tysięcy ton żywnosci rocznie, sięgająca nawet 20-lat historia i doświadczenie poszczególnych Banków żywności, wykwalifikowana kadra i baza magazynowa oraz wiedza składają się na profesjonalizm i skuteczność podejmowanych przez nie działań”.

W piśmie Minister Władysław Kosiniak – Kamysz przypomina także, że w obecnie stanie prawnym, darczyńca nie ponosi żadnych kosztów podatkowych związanych z przekazywana darowizną.

Dziękujemy za rekomendacje i zachęcamy producentów i dystrybutorów żywności do współpracy!

 

Źródło: http://www.bankizywnosci.pl/3-n-1046/strona-glowna/banki-zywnosci-otrzymaly-rekomendacje-ministra-pracy-i-polityki-spolecznej.html
Masz pytania? Zadzwoń!
Jesteœmy członkiem FEBA.
Organizacja Pożytku Publicznego
System zarzšdzania jakoœcia ISO 9001:2000
Jesteœmy członkiem EAPN.
www.StudioGraficzne.com