Bank Żywności w Suwałkach


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bankizywnosci/public_html/suwalki.bankizywnosci.pl/connect.inc on line 2

2012-07-04

Odpowiedzialna firma - PEKAES wspiera Bank Żywności Suwałki - Białystok

Stowarzyszenie Bank Żywności Suwałki - Białystok zwróciło się do białostockiego oddziału PEKAES z prośbą o transport żywności. Prośba ta uruchomiła współpracę operatora logistycznego z Bankiem, dziś skutkującą transportowym wsparciem. Zapraszamy inne firmy z sektora TSL do współpracy. Cieszy nas, że coraz więcej firm zauważa ogromne korzyści wynikające ze społecznie odpowiedzialnych strategii i traktuje działania tego typu nie jako koszt, ale długofalową inwestycję. W ten sposób powstaje konkretna, mierzalna społeczna odpowiedzialność biznesu.

 

PEKAES zrealizował dotychczas jedną dostawę dla Banku. Dzięki temu pomoc żywnościowa w 2012 roku na terenie powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, suwalskiego zostanie wzbogacona o żywność pochodzącą z ubiegłorocznej edycji programu PEAD magazynowaną obecnie w magazynie BŻ w Białymstoku. Białostocki Oddział PEKAES przewiózł już 1 transport żywności z magazynu w Białymstoku do magazynu w Suwałkach m.in. z dostaw zaplanowanych na grudzień 2011 r. do magazynu w Suwałkach, które zostały częściowo przekierowane do magazynu w Białymstoku.

 

Współpraca z Bankiem Żywności Suwałki - Białystok to rodzaj deklaracji, że pracownicy PEKAES wspierają Bank w jego wysiłku na rzecz zmniejszania obszarów niedożywienia oraz w przeciwdziałaniu marnowaniu żywności przez dostarczanie jej ludziom, którzy naprawdę jej potrzebują. Mamy nadzieję na kontynuację współpracy.

 
Masz pytania? Zadzwoń!
Jesteœmy członkiem FEBA.
Organizacja Pożytku Publicznego
System zarzšdzania jakoœcia ISO 9001:2000
Jesteœmy członkiem EAPN.
www.StudioGraficzne.com