Bank Żywności w Suwałkach


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bankizywnosci/public_html/suwalki.bankizywnosci.pl/connect.inc on line 2

2010-09-23

Podaj dalej, razem możemy więcej!

 

Ideą Programu Podziel się Posiłkiem jest włączenie wszystkich, którzy pragną podzielić się posiłkiem. I TY możesz zostać darczyńcą. Wystarczą drobne gesty, by wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Każdy kto chce pomóc niedożywionym dzieciom, może wziąć udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem - Im więcej dasz, tym więcej masz... organizowanej 24 i 25 września 2010 r. przez Banki Żywności w około 2000 wybranych sklepów spożywczych na terenie całej Polski. Partnerami zbiórki są Danone i Fundacja POLSAT.

Już po raz 8 organizatorem zbiórki żywności na terenie województwa podlaskiego jest Stowarzyszenie Bank Żywności w Suwałkach-Białymstoku. Serdecznie zachęcamy do zakupu i przekazania wolontariuszom będącym w sklepie produktów spożywczych, a szczególnie: oleje, konserwy i dania gotowe, ryż, soki, dżemy, cukier, odżywki dla dzieci, słodycze i inne produkty spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia.

Żywność ta trafi do organizacji, które pomagają dzieciom.

Zbiórce w sklepach będzie towarzyszyła Internetowa Zbiórka Żywności organizowana za pośrednictwem strony www.bankizywnosci.pl w dniach od 18 września do 3 października 2010 roku. Jest to okazja dla tych, którzy nie dotrą do sklepów, w których odbywać się będzie tradycyjna zbiórka. Wszystkie zakupione produkty przeznaczone są dla niedożywionych dzieci, które otrzymają je za pośrednictwem Banków Żywności. Zbiórka jest organizowana we współpracy z siecią sklepów Piotr i Paweł.

Więcej informacji o Zbiórce Podziel się Posiłkiem znajdą Państwo na stronie internetowejwww.podzielsieposilkiem.pl oraz www.bankizywnosci.pl.

 
Masz pytania? Zadzwoń!
Jesteœmy członkiem FEBA.
Organizacja Pożytku Publicznego
System zarzšdzania jakoœcia ISO 9001:2000
Jesteœmy członkiem EAPN.
www.StudioGraficzne.com