Bank Żywności w Suwałkach


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/bankizywnosci/public_html/suwalki.bankizywnosci.pl/connect.inc on line 2

2012-01-13

Bank Żywności w Suwałkach i Fundacja Wspólna Droga

 

Stowarzyszenie Bank Żywności w Suwałkach zostało zakwalifikowane do grona organizacji partnerskich ruchu społecznego Fundacji Wspólna Droga - United Way Polska 2011-2016, który polega na dobrowolnym współdziałaniu ludzi różnych środowisk, zaangażowanych w działania profilaktyczne, edukacyjne i filantropijne na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i marginalizacją, które prowadzą do poprawy ich życia w wymiarze psychicznym, fizycznym, społecznym i duchowym.

Na konkurs wpłynęło 119 ofert organizacji pozarządowych. Bank Żywności w Suwałkach uplasował się na 27 miejscu.

 

„Celem partnerstwa z ruchem społecznym WSPÓLNA DROGA jest aktywizacja i lepsze wykorzystanie możliwości poszczególnych organizacji do udzielania skutecznej pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym w trudnej sytuacji dzięki współpracy i wymianie doświadczeń oraz promowaniu dobrych praktyk w ramach pięciu obszarów problemowych, skierowanych do pięciu grup beneficjentów: osób ubogich, niepełnosprawnych, chorych, seniorów, znajdujących się w sytuacji kryzysowej, które potrzebują opieki i wsparcia.

 

http://www.wspolnadroga.pl/aktualnosci?id=218

 

W ramach tego partnerstwa od 01.09.2011 r. do 31.03.2012 r. realizujemy projekt pn. „WZMOCNIENIE BUDOWANIA PARTNERSTW NA RZECZ DZIECI I OSÓB ŻYJĄCYCH W UBÓSTWIE dofinansowany ze środków Fundacji „Wspólna Droga” – United Way Polska.

 

 
Masz pytania? Zadzwoń!
Jesteœmy członkiem FEBA.
Organizacja Pożytku Publicznego
System zarzšdzania jakoœcia ISO 9001:2000
Jesteœmy członkiem EAPN.
www.StudioGraficzne.com